Co słychać na głównej?

Śledź naszą stronę, aby być na bieżąco z interesującymi trendami w podróży.

Na co kierować uwagę w trakcie wyboru sali konferencyjnej?

Posted on 27/01/2017 2:25pm
perspektywa - gry
Author: RubyGoes
Source: http://www.flickr.com
Szkolenie czy konferencję można zorganizować na terenie własnej jednostki. Jednakże nie każde przedsiębiorstwo ma godziwe warunki do takiego przedsięwzięcia.


Wtenczas przymuszeni jesteśmy wyszukać takiego miejsca „na zewnątrz”.
Read more >>

Legnica czekająca na wczasowiczów

Posted on 19/12/2016 2:56pm
wakacje 2014
Legnica to piękne, historyczne miasto w województwie dolnośląskim, na wschód od Wrocławia, które z pewnością powinno się zwiedzić.


Pomimo rozmaitych problemów w Legnicy zachowało się kilkadziesiąt obiektów architektury godne odwiedzenia.
Read more >>

Czy mamy możliwość zarezerwować tanie loty do Krakowa?

Posted on 04/11/2016 9:07am
miasto
Author: PeCeT_full
Source: http://www.flickr.com
Kiedy dokładnie przypatrzymy się propozycji, jaką mają dla nas linie lotnicze, to szybko dowiemy się, że co chwilę zjawiają się jakieś ciekawe połączenia. Dzięki nim prędko możemy się znaleźć w miejscu docelowym i w całości oddać się poznawaniu innych zabytków.

Dlatego też trzeba sprawdzić, jakie posiadamy tu propozycje, tak aby się przekonać, która z nich będzie dla nas odpowiednia.
Read more >>

Jakie miasta trzeba odwiedzić choć raz w życiu? Czemu warto tam wybrać chociażby na krótszy wypad?

Posted on 31/10/2016 9:26am
historia
Author: Radisson Blu
Istnieją takie miejsca, jakie choć raz w trakcie życia trzeba zobaczyć. Jedni z pewnością mają swoje typy, gdy chodzi o architekturę czy cuda natury. Jednak należy wspomnieć też o miastach, jakie na pewno znają wszyscy, lecz bardziej z odbiorników telewizyjnych.


Pierwsze miasto to Rzym, czyli tak zwane Wieczne Miasto.
Read more >>

Dlaczego loty krajowe są takie popularne? Jakie są ich zalety? Dlaczego jest to dobra forma przemieszczania się?

Posted on 15/09/2016 10:16am
Kraków
Author: Praktyczny Przewodnik
Source: http://www.flickr.com
Loty w obrębie kraju cieszą się wciąż większą popularnością. Coraz więcej ludzi decyduje się na kupno biletu na przelot miast na pociąg czy bus. Nie wszyscy też lubią wybierać się w podróż swoim autem. Niektórzy lubią udać się na samolot i bez problemu dotrzeć na miejsce. Co przemawia za wybraniem właśnie tego środka transportu podróżując po Polsce?
Read more >>

Kurs motorowdony raduje się wielką popularnością

Posted on 01/09/2016 9:42am
krajobraz górski
Author: Leslie De Blasio
Source: http://www.flickr.com
Kiedy namyślamy się, jak spędzać interesująco czas nad wodą, to powinniśmy się namyślić, czy nie musimy nauczyć się sterować jachtem oraz to na nim wypoczywać. Może się okazać, że będzie to naprawdę wspaniała przygoda, która da nam dużo radości.


Czy wiemy jak wygląda sprzedaż jachtów motorowych?
Read more >>

Jak znaleźć należyty hotel?

Posted on 19/08/2016 8:41am
Apartament
Author: Phillip Pessar
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób planować noclegi, zwłaszcza jeżeli liczą się dla nas nieduże koszta podróży? Jeżeli myślimy o kwaterze w nowym miejscy, pierwszym co przychodzi do głowy jest oczywiście hotel
Read more >>

Wakacje w Szczawnicy - dlaczego warto pojechać w góry

Posted on 01/07/2016 10:38am
malowidło - wakacje
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Właściwa dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności wszelkiego typu sportów oraz na przykład turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają aktywny wypoczynek polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
Read more >>

Jak należy się ubrać na górskie wędrówki, jakie wyposażenie będzie przy tym przydatne

Posted on 29/06/2016 1:16pm
zamek w kurtce
Source: pixabay.com
Wędrówki po górach to jeden z popularniejszych sposobów spędzania wolnych chwil. Polska ma to szczęście, że w zasadzie całe południe to większe i mniejsze pasma górskie, łącznie z wysokimi na dwa i pół tysiąca metrów Tatrami. Góry cieszą się powodzeniem we wszystkie pory roku, i praktycznie w każdym okresie znajdują się chętni do tego, aby po nich wędrować. Jednak bez względu na to, czy ktoś będzie się wybierał w góry latem, przy trzydziestostopniowych upałach, czy jednak w zimie, to za każdym razem właściwe wyposażenie jest konieczne.
Read more >>

Pomysły na wakacje - sprawdź na ten temat nieco więcej

Posted on 20/06/2016 10:20am
Warszawa
Source: pixabay.com
Macie już przemyślany urlop? A może lubicie planować na ostatnią chwilę? Przygotowałam dzisiaj dla Was 2 pomysły na niezapomniane wakacje. Pierwszym jest Lwów, gdzie pamiątki przeszłości są na każdym niemal rogu.
Read more >>

Rozsądne zakupy ubraniowe. Gdzie znajdziemy solidne buty?

Posted on 15/06/2016 3:49pm
udane zakupy
Author: Sham Hardy
Source: http://www.flickr.com
Udane zakupy poprawiają samopoczucie zarówno paniom, jak i mężczyznom. Czasem mała rzecz z niedrogiego sklepu oddziałuje terapeutycznie, co potwierdzi każdy, kto w przypływie chwili sprawił sobie nowy pokrowiec na telefon czy śmieszny kubek. Mimo to zakupy ubraniowe warto jest zaplanować, zwłaszcza gdy nie chcemy spędzić całego dnia w centrum handlowym i wyjść z pustymi rękami.
Read more >>

Ogromna świadomość kobiet na temat zdrowia całej rodziny. Domowe ABC.

Posted on 13/06/2016 1:40pm
medycyna domowa
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Kobiety najczęściej doskonale się odnajdują w świecie leków, uzupełnienia i w ogóle żywności. Znają rynkowe nowości, ale zwykle kojarzą także wiele babcinych sposobów na ekspresowe uleczenie nieprzyjemnych dolegliwości a także zapobieganie im. A jeżeli czegoś nie wiedzą – dzwonią do przyjaciółki lub mamy.
Read more >>

Sprawdzamy gdzie najlepiej zakupić akcesoria do hotelu?

Posted on 08/06/2016 10:08am
łazienka, kosmetyki hotelowe
Source: foter.com
Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem swojego motelu lub hotelu, na pewno jest to ciekawy koncept. Przy właściwej lokalizacji budynku, masz szansę spodziewać się bardzo sporego natłoku klientów. Oczywiście, jak każdy biznes, otwarcie zajazdu potrzebuje od nas włożenia dużego nakładu środków i czasu.
Read more >>

Indie last minute mogą nam się spodobać

Posted on 06/06/2016 10:25am
egzotyka
Source: pixabay.com
Nie powinniśmy siedzieć w domu
Przed nami pojawia się wiele ciekawych ewentualności i trzeba z tego korzystać, jeżeli pragniemy, aby nasze wakacje okazały się być niezwykłe. Dlatego właśnie powinniśmy sprawdzić ofertę biur podróży, lub spojrzeć na opis różnorakich państw i zadecydować, gdzie samodzielnie chcemy się wybrać na wycieczkę. Teraz nawet dalekie podróże nie muszą ciągnąć za sobą zbyt licznych funduszy.
Read more >>